Apicenna Стоп Стрес Плюс заспокійливі краплі для собак та кішок, 50мл

Торговая марка:Apicenna
Страна производитель:Российская Федерация
Назначение:Кормовая добавка 
Форма выпуска:Капли
Возраст:Для всех возрастов
Против:
1 шт
140 грн

Розчин для прийому всередину. За зовнішнім виглядом кормова добавка являє собою в'язку рідину від світло-жовтого до жовтого кольору, допускається опалесценція.

Випускають кормову добавку по 10 і 15 мл у флаконах-крапельницях або по 30 і 50 мл в полімерних флаконах, закупорених нагвинчуваними кришками з контролем першого розкриття. Флакони упаковують поштучно в картонні пачки в комплекті зі шприцом-дозатором та інструкцією із застосування.

Кожен флакон маркують із зазначенням: найменування організації-виробника; найменування і призначення добавки; складу; форми випуску; об'єму у флаконі; номера серії; терміну придатності і умов зберігання; дати виробництва; написи «Для тварин».

На вторинну упаковку наносять маркування із зазначенням: найменування організації-виробника, її адреси і товарного знака; найменування, призначення і способу застосування добавки; складу; гарантованих показників; об'єму у флаконі; форми випуску; номера серії; реєстраційного номера; терміну придатності і умов зберігання; дати виробництва; знака відповідності; позначення цього стандарту; умов відпустки; штрихового коду; написів: «Не є лікарським засобом!», «Для тварин», «Зберігати в місцях, недоступних для дітей!»; «Не застосовувати після закінчення терміну придатності!»; «Перед застосуванням ознайомитися з інструкцією!».

Фармакологічні властивості

Кормова добавка Стоп-стрес Плюс, завдяки природним амінокислотам, що входять до складу, надає заспокійливий ефект при стресових ситуаціях у собак і кішок, в тому числі: при транспортуванні, зміни умов утримання, при проведенні виставок, відвідування ветеринарних установ.

Амінокислоти L-теанін, триптофан і гліцин надають розслаблюючу дію, викликають почуття спокою і задоволення у тварин. Теанін покращує здатність до навчання і слухняність. Триптофан знімає нервову напругу, усуває відчуття тривоги і страху, нормалізує сон. Застосування кормової добавки сприяє зниженню підвищеної збудливості, необгрунтованої агресивності, безпричинного гавкоту і вокалізації, а також занепокоєння, викликаного статевої полюванням.

Показання до використання

Стоп-стрес Плюс застосовують для корекції небажаної поведінки і підвищення стійкості нервової системи у кішок і собак при стресових ситуаціях, в тому числі при транспортуванні, відвідуванні масових заходів, ветеринарних установ, проведенні грумінгу.

Склад

Стоп-стрес Плюс в якості діючих речовин в 1 мл містить: L-теанин 45 - 55 мг, триптофан 9 - 11 мг, гліцин 90 - 110 мг,

а також допоміжні речовини: полівінілпіролідон 54 - 66 мг, аспасвіт Ц 200 4,5 - 5,5 мг, натрію бензоат 1,35 - 1,65 мг, калію сорбат 1,35 - 1,65 мг, кислоту лимонну 1,35 - 1,65 мг, натрію метабісульфіт 0,9 - 1,1 мг, ароматизатор «Молочний шоколад» 0,9 - 1,1 мг і воду очищену до 1 мл.

Не містить генно-інженерно-модифікованих продуктів.

Спосіб застосування

Застосовують тваринам перорально, індивідуально з невеликою кількістю ласощів або вводять безпосередньо на корінь язика (або в защічний мішок) за допомогою шприца-дозатора в наступних добових дозах:

  • кішкам - 1 крапля розчину на 1 кг маси тварини;
  • собакам - 2 краплі розчину на 1 кг маси тварини.

Добову дозу кормової добавки ділять на два прийоми і задають тварині вранці і ввечері.

Приблизні дози Стоп-стрес Плюс в залежності від виду і маси тварини представлені в таблиці:

Вид і маса тварини Доза препарату, крапель / тварина
Добова Разова
Кішки, собаки до 4 кг 2-8 1-4
Кішки, собаки від 4 до 8 кг 5-16 2-8
Собаки масою від 8 до 12 кг 12-40 6-20
Собаки масою від 12 до 20 кг 16-24 8-12

Перед використанням флакон з кормовою добавкою слід ретельно струснути протягом 1 - 2 хвилин.

Кормова добавка може застосовуватися тривалим курсом (до 3 місяців) для корекції небажаної поведінки у тварин, включаючи необґрунтовану агресію, лякливість, надмірну вокалізацию.

З метою запобігання розвитку стресових реакцій у тварин (при транспортуванні, прихід гостей, зміні обстановки, від'їзді господаря, участі у виставках і змаганнях, грумінг) кормову добавку Стоп-стрес Плюс застосовують за 3 - 5 днів до передбачуваного заходу і протягом 1 - 4 днів після його закінчення.

Особливості застосування

При застосуванні Стоп-стрес Плюс відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів кормової добавки і появі алергічних реакцій використання кормової добавки слід припинити.

Кормова добавка Стоп-стрес Плюс сумісна з усіма інгредієнтами кормів, з лікарськими препаратами та іншими кормовими добавками.

Протипоказання

Протипоказань для застосування не встановлено.

Кормова добавка не призначена для застосування продуктивним тваринам.

Застереження

При роботі з кормовою добавкою Стоп-стрес Плюс слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з кормової добавкою. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

При випадковому контакті кормової добавки Стоп-стрес Плюс зі шкірою або слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю проточної води. Людям з гіперчутливістю до компонентів кормової добавки слід уникати прямого контакту з кормовою добавкою Стоп-стрес Плюс.

У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні кормової добавки в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування кормової добавки або етикетку).

Умови зберігання

Зберігають кормову добавку в закритій упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Термін придатності

Термін придатності при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва, після відкриття флакона - 30 діб.

Отзывы покупателей о Apicenna Стоп Стрес Плюс заспокійливі краплі для собак та кішок, 50мл

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв