Ceva Neostomosan (Неостомозан) від зовнішніх паразитів, 5 мл (1 амп.)

Торговая марка:Ceva
Страна производитель:Венгрия
Назначение:Заболевания кожи/шерсти, Широкого спектра действия
Возраст:Для взрослых кошек
Форма выпуска:Капли
Против:Блох и клещей, Блох
1 шт
35 грн

Ceva Neostomosan (Неостомозан) Інсектоакарицид від зовнішніх паразитів (5 мл)

Лікарська форма та упаковка:
Розчин для зовнішньої обробки. Запакований у скляні ампули (об'ємом 0,5 мл), які упаковують в картонну коробку.

Фармакологічні властивості:
Неостомозан специфічно діє, як нейротоксин лише на нервові синапси в комах і не впливає на обмін речовин в теплокровних тварин. Згубно активний проти саркоптоїдних, іксодових, демодекозних кліщів, вошей, бліх, власоїдів, кровосмоктучих та зоофільних мух. Препарат відноситься до групи малотоксичних для теплокровних тварин сполук, у рекомендованих дозах не має місцево-подразнюючої та сенсибілізуючої дії. Токсичний для риб та бджіл.

Показання:

  • Профілактика та лікування коней (спортивних), собак, кішок при ураженнях ектопаразитами, такими як кліщі, мухи, воші, блохи; лікування демодекозу, саркоптозу та отодектозу
  • Обробка тваринницьких приміщень, де містять велику рогату худобу, овець, свиней, кроликів при інфестації кліщами, вошами, блохами та мухами

Склад

Склад в 1 піпетка (0,9 мл) :
речовини, що діють : трансмікс - 0,25 гр (5,0 мл); тетраметрин – 0,025 гр (5,0 мл)

Спосіб застосування:
1. Препарат застосовують зовнішньо, шляхом зрошення чи розпилення.
Коні (спортивні): поверхню тіла тварин змочують водним розчином препарату (1:400), одну тварину застосовують приблизно 0,5-1,5 л розчину. Повторна обробка через 3 доби.
Собаки та кішки: застосовують водний розчин препарату (1:200) для обприскування, змочування або купання тварин. При інвазії блохами або вошами обробляють всю поверхню тіла та місця проживання тварин; паразити гинуть за кілька годин, одноразова обробка захищає від реінвазії протягом 2-3 діб; при необхідності обробку повторюють. При демодекозі та саркоптозі обробляють уражені ділянки шкіри через кожні 10 діб до зникнення кліщів (за результатами досліджень зіскрібків шкіри). При отодектозі обробляють зовнішні слухові проходи обох вушних раковин з інтервалом в 7 діб.
2. Обробку тваринницьких приміщень проводять за відсутності тварин спрей-методом при розведенні препарату 1:400 (1 л препарату/400 л води) із розрахунку 150-180 мл водного розчину препарату/м2. Одноразова обробка забезпечує зменшення чисельності популяції мух протягом 2-3 тижнів.

Собаки та кішки:
Змочують шерсть і шкірний покрив уражених поверхонь, а також можна обробити всю поверхню тіла розчином неостомозану у розведенні 1:200. При демодекозі та саркоптозі обробку слід проводити кожні 7-10 днів до зникнення у зіскрібках кліщів. Для лікування отодектозу розчин закопують у зовнішній слуховий прохід, намагаючись змочити всю поверхню вушної раковини. Обробляють обидва вуха та повторюють лікування через 7 днів.

Робочий розчин має бути використаний протягом 24 годин.

Протипоказання:
Не обробляють сильно виснажених тварин та хворих на інфекційні захворювання.

Отзывы покупателей о Ceva Neostomosan (Неостомозан) від зовнішніх паразитів, 5 мл (1 амп.)

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв