Collar Puller Standart Тренувальний снаряд для великих порід собак 28 см (пара)

Торговая марка:CoLLaR
Страна производитель:Украина
Призначення:Тренування
Вид:Гумова іграшка
1 шт
370 грн

Puller є одним з найбільш передових і ефективних тренажерів для собак, аналогів якому немає.

Був розроблений фахівцями собаківниками для спрощення тренувань з собаками і взаєморозуміння між тренувальним і собакою, як на свіжому повітрі, так і у приміщенні.

Унікальність Puller полягає в тому, що він здатний дати необхідне навантаження на всі групи м'язів собаки. Всього 3 прості вправи, протягом 20 хвилин дають собаці навантаження дорівнює 5 км бігу в інтенсивному режимі або 2-х годинного заняття з інструктором на майданчику.

Більшість проблем, з якими стикається власник собаки (зайва агресія, непослух, псування предметів інтер'єру, хвороби опорно-рухового апарату, ожиріння), викликані в основному однією причиною - недоліком фізичного та психоемоційного навантаження.

Ви просто здивуєтеся, як швидко, при регулярних заняттях, проблеми пов'язані з Вашою собакою відійдуть на задній план. Більш того, ці вправи розвивають всі групи м'язів, собака швидко набере форму і буде виглядати просто чудово!

Чому варто купити?

Легкий за вагою, що дозволяє власнику тренувати собаку тривалий час. Легко та зручно працювати з Пуллером дітям та жінкам. Плаває, що відкриває додаткові можливості у тренуваннях та спілкуванні з собакою. Без запаху, що дуже важливо при дресируванні собаки, а також не залишає специфічний запах на руках, як багато виробів для собак, особливо «китайського» походження. Не травмує зуби та ясна собаки, як більшість іграшок. Унікальність матеріалу в тому, що зуби м'яко наскрізь входять у товщу матеріалу і при цьому форма та властивості Puller зберігаються тривалий час.Всім собакам дуже подобається подібний ефект, вони дуже радіють, коли беруть снаряд у зуби і спробувавши його один раз, назавжди закохуються в нього. За рахунок цієї якості було можливо навчити багатьох собак апортування, хоча раніше ніякий інший метод не діяв. Складається з 2-х предметів – у цьому полягає основний сенс снаряда та важлива його відмінність від інших аксесуарів для собак. За такого підходу значно підвищується інтенсивність тренування, що дозволяє за короткий проміжок часу дати собаці необхідне навантаження. Незамінну роль Puller зіграє у здоров'ї Вашого собаки, Дуже часто собаки отримують серйозні травми просто на «рівному місці». Пролежавши всю зиму «на дивані», перший весняний виїзд на природу, як правило, закінчується вивихом або розтягненням зв'язок суглобів, особливо ця проблема спостерігається у собак великих порід. При регулярних навантаженнях - 15-20 хвилин на день, собака завжди знаходиться в хорошій фізичній формі і подібні проблеми їй не страшні. При привченні цуценя з раннього віку, ігри з Puller забезпечать йому фізичний розвиток та правильне сприйняття навколишнього світу, т.к. основна його увага буде поглинена тренуванням з господарем, а все, що відбувається навколо (кішки, собаки, люди, папірці тощо) будуть щеняті нецікаві. Відповідно, коли щеня виросте, то подібні речі не будуть завдавати Вам клопоту, і собака матиме максимальний контакт із господарем. Зручний для маленьких собак, ідеально підходи для цвергпінчерів, пекінесів, цвергшнауцерів, йорків, чихухуа, мопсів, такс та інших собак малих порід.

Розміри: діаметр – 28 см,

Як використовувати

Біг.

У міських умовах зазвичай мало місця, щоби підтримувати високий темп тренувань собак на коротких дистанціях. Але відпрацювання вправи з використанням двох снарядів Пуллер може змусити собаку досить довгі дистанції, не знижуючи загального темпу тренінгу. Два Пуллера допоможуть за відсутності у собаки навички подачі предмета; її увагу можна легко переключити з одного предмета в інший, цим продовживши вправу. Форма Пуллера дозволяє йому чудово котитися, і завдяки цьому собака ще з великим азартом переслідує його.

Стрибки.

Відпрацювання стрибків проводитися з двома предметами, щоб не втрачати темп, швидкість перемикання та маневреність. Кількість стрибків при використанні одного предмета скорочується у 5-6 разів. Форма Пуллер при відпрацюванні стрибків оберігає від можливих травм і випадкових укусів (що часто відбувається при спробі зробити цю вправу з ціпком або м'ячиком), а також забезпечує безпечне і правильне захоплення предмета для собаки. Матеріал снаряда повністю безпечний для зубів тварини, тому собака може насолодитися роботою на повну силу.
Витягування.

По черзі пропонуючи витягувати два пулери, господар може навчити собаку правильної хватки корінними зубами, а також навику подавати предмет у руку. Матеріал, з якого виготовлений Пуллер, легко витримує навантаження, шкодуючи від зайвих стресів щелепи амортизуючим ефектом.

Отзывы покупателей о Collar Puller Standart Тренувальний снаряд для великих порід собак 28 см (пара)

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв