Flexi Рулетка-повідець New Classic S стрічка 5м/15кг, червоний

Торговая марка:Flexi
Страна производитель:Германия
Вид:Ленты
Материал:Ткань, Пластик
Цвет:1031:Красный
Вид поводка:
Длина поводка:3,0-5,0 м
1 шт
508 грн

Лінійка New Classic – перевірена часом серія повідків-рулеток для приємних прогулянок із вихованцем. Рулетки Flexi New Classic S характеризуються надійністю, зручністю, а також:

  • ремінним повідцем довжиною 5 м
  • стильною хромованою застібкою
  • гальмівною системою з укороченою довжиною ходу
  • можливість доповнення LED Lighting System
  • можливість приєднати Multi Box

Компанія Flexi винайшла і подарувала світові повідки-рулетки. Вони вважають, що прихильність та любов до собаки зростає з часом, проведеним разом. Собаку не можна ігнорувати лише тому, що ви зайняті чи надто втомилися. Годування, спілкування та прогулянки мають особливе значення для побудови дружніх стосунків. Насамперед для свободи пересування був розроблений повідець-рулетка, який одночасно пропонує безпеку та максимальну свободу для собаки.

Таким чином повідці-рулетки дозволяють тримати вашого собаку під контролем, забезпечуючи їй свободу пересування та можливість обстежити світ навколо. Flexi це ідеальний зв'язок між вами та вашим найкращим другом. 

Повідець Flexi – це маленькі шедеври, які сповнені інноваційних ідей, запатентованої технології та ексклюзивної ручної роботи. Кожна модель збирається вручну і проходить більше 100 перевірок якості, перш ніж повідці ощасливлюють чотирилапих друзів. Унікальна перевага повідця-рулетки – це свобода для собаки та господаря. Собака вільно переміщається - але при цьому він на повідку. Господар контролює собаку будь-якої миті, незважаючи на довжину повідця. Мільйони задоволених власників собак у всьому світі використовують унікальний винахід, родом із Німеччини. Завдяки завжди злегка натягнутому ременю або тросу а також вбудованій гальмівній та поворотній системі, повідець Flexiкерується однією рукою і господар завжди тримає собаку під контролем. Таким чином людина та собака надійно пов'язані один з одним.

Отзывы покупателей о Flexi Рулетка-повідець New Classic S стрічка 5м/15кг, червоний

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв