Flexi Рулетка-повідець New Classic, S, трос 5м/12кг, синій

Торговая марка:Flexi
Страна производитель:Германия
Вид:Повседневные, Безопасность, Тросы
Материал:Ткань
Цвет:1032:Синий
Вид поводка:Шнур
Длина поводка:3,0-5,0 м
1 шт
386 грн

Лінійка New Classic — перевірена часом серія повідців-рулеток для приємних прогулянок із вихованцем. Рулетки Flexi New Classic S характеризуються надійністю, зручністю, а також:

  • ремінним повідцем завдовжки 5 м
  • стильною хромованою застібкою
  • гальмівною системою з укороченою довжиною ходу
  • можливість доповнення LED Lighting System
  • можливість приєднати Multi Box

 

Компанія Flexi винайшла та подарувала світові повідці-рулетки. Вони вважають, що прихильність і любов до собаки зростає з часом, проведеним разом. Собаку не можна ігнорувати тільки тому, що ви зайняті або занадто втомилися. Годування, спілкування й прогулянки мають особливе значення для побудови дружніх стосунків. Насамперед для свободи пересування був розроблений повідець-рулетка, який одночасно пропонує безпеку та максимальну свободу для собаки.

Отже, повідці-рулетки дають змогу тримати вашу собаку під контролем, забезпечуючи йому свободу пересування та можливість обстежити світ навколо. Flexi — це ідеальний зв'язок між вами та вашим найкращим другом. Повідці Flexi — це маленькі шедеври, які сповнені інноваційними ідеями, запатентованої технології й ексклюзивної ручної роботи. Кожна модель збирається вручну та проходить понад 100 перевірок якості, перш ніж повідці ощасливлюють чотириногих друзів. Унікальна перевага повідця-рулетки — це свобода для собаки та господаря. Собака вільно переміщається — але водночас він на повідці. Господар контролює собаку в будь-який момент, попри довжину повідця. Мільйони задоволених власників собак в усьому світі використовують унікальний винахід, родом із Німеччини. Завдяки завжди злегка натягнутому ременю або тросу, а також вбудованій гальмівній та поворотній системі, повідець Flexi керується однією рукою й господар завжди тримає собаку під контролем. Отже, людина та собака надійно пов'язані один з одним.

Отзывы покупателей о Flexi Рулетка-повідець New Classic, S, трос 5м/12кг, синій

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв