Lucky Рet Лежак для собак і кішок, Рей №3 50x65x23 см, Геометрія

Торговая марка:Lucky Pet
Страна производитель:Украина
Цвет:Різнокольоровий
1 шт
850 грн

Серія лежаків «Рей» розроблена спеціально для акуратистів-інтелігентів, які ведуть розмірений, помірно активний спосіб життя, люблять покрасуватися і попозувати для селфі, дуже тонкі та ранимі натури. Підходять для міні та середніх порід собак, для всіх порід котів. Особливість лежаків, акуратний вхід на передньому бортику. Спостереження статечного входу-виходу, з завмиранням у позі «красотень!» — гарантовано!

Важливо для вихованця й те, що всі іграшки та ласощі буде легко заносити й ховати на ніч із собою на лежак. І водночас, форма прямокутника, високий борт лежака дає змогу максимально розслабитися і відпочити. Лежак легко переноситься в будь-яке зручне для вихованця місце вашого житла, має чудовий вигляд в будь-якому інтер'єрі. Лежак пошитий із натуральної бавовняної тканини, яка не електризується від шерсті й створює максимальний комфорт під час відпочинку. Зовнішні стінки наповнені гіпоалергенним поролоном із високою щільністю, який використовується в меблевому виробництві.

Такий наповнювач чудово тримає форму, зносостійкий навіть для гіперактивних вихованців. Знімний матрацик наповнений листовим гіпоалергенним синтепоном середньої щільності, що особливо важливо для хвостатих друзів. Занадто легкі та м'які компоненти швидко збиваються за контуром тулуба вихованця, втрачають форму й утворюють «лисі» западини. Листовий синтепон же навпаки — крім комфорту, захищає від протягів і холодної підлоги, зберігаючи форму та цілісність покриття.

Догляд: Чохол матраца — на змійці. У разі легкого забруднення буде досить сухого чищення пилососом. У разі сильних забруднень чохол легко знімається і переться в режимі «Делікат», або ручним пранням.

Отзывы покупателей о Lucky Рet Лежак для собак і кішок, Рей №3 50x65x23 см, Геометрія

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв