ProVET Краплі Мегастоп для котів від 4 до 8кг, від зовнішніх та внутрішніх паразитів (1 піп.по 1,0мл)

Торговая марка:ProVet
Страна производитель:Украина
Назначение:Заболевания кожи/шерсти, Широкого спектра действия
Возраст:Для всех возрастов
Форма выпуска:Паста
Против:Блох и клещей
1 шт
45 грн

ProVet МЕГА СТОП для кішок - ефективний препарат нового покоління для зовнішнього застосування. МЕГА СТОП має зручну форму випуску SPOT-ON (краплі на холку), а також зручну дозування препарату в залежності від ваги тварини. МЕГА СТОП призначають кішкам з профілактичною і лікувальною метою при ураженні блохами, коростявими кліщами (Otodectes cynotis, Notoedres cati, Sarcoptes canis), демодекозного кліщами, при кишкових нематодозах, а також з метою профілактики дирофіляріозу (ефективний проти личинок L3 і L4 стадії).

Переваги ProVet Мега Стоп для кішок:

  • Уудобная форма випуску - SPOT-ON (краплі на холку), дозволяє позбавити тварину від екто- і ендопаразитів швидко і без стресу
  • Унікальна комбінація імідаклоприду і івермектіна для ефективної дії препарату
  • Тривалий захист від паразитів протягом 1,5-2 місяців

Фармакологічні властивості
АТС vet QP54, ендектокціни (QP54AА01, івермектин)

ФАРМАКОДИНАМІКА:
ProVet Мега Стоп для кішок - ендоектопаразітіцід. До складу входять діючі речовини: імідаклоприд і івермектин. Фармакологічні властивості препарату обумовлені властивостями діючих речовин.

Діюча речовина препарату - імідаклоприд належить групі хлорнікотінілових з'єднань. Блокує постсинаптичні холинергические рецептори, розміщені у ектопаразитів в центральній нервовій системі, чутливі до нікотину. Порушує передачу нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі паразитів.

При повному дотриманні інструкції імідаклоприд практично не діє на центральну нервову систему теплокровних тварин.

Діюча речовина препарату - івермектин належить до сполук, які виробативается мікроорганізмами групи Streptomices avermitis. Івермектин має протипаразитарну дію на личиночную і статевозрілу форму нематод. Дія івермектіна полягає в стимулюванні виділення нейромедіатора гальмування, гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) в пресинаптичних нейронах, що веде за собою порушення передачі нервово-м'язових імпульсів, потім до паралічу і загибелі паразитів.

Показання
Профілактика і лікування тварин при ураженні блохами (Ctenocephalides spp.), Коростявими кліщами (Otodectes cynotis, Notoedres cati, Sarcoptes canis), кліщами роду Demodex, попередження дирофіляріозу (ефективний проти личинок L3 і L4 стадії Dirofilaria immitis); лікуванні та попередженні гастроінтестинальних нематодозів, викликаних незрілими і зрілими формами Toxocara cati, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, імаго Toxascaris leonina і Trichuris vulpis, Toxocara cati, Ancylostoma spp.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: імідаклоприд (100 мг), івермектин (10 мг) і допоміжні речовини: Н-метілпіролідон, лимонна кислота, ПЕГ-400.

Спосіб застосування
Завдяки сучасній формі випуску - Спот-Він (краплі на холку), Ви зможете обробляти Вашого вихованця дуже легко, навіть не маючи досвіду. Дуже просто дозувати, що особливо важливо для невеликих тварин. Засіб швидко і без стресу позбавляє тварину від внутрішніх і зовнішніх паразитів.

Препарат застосовують тільки для зовнішньої обробки. Для цього необхідно розділити шерсть тварини в області шиї біля основи черепа, щоб було видно шкіру. Розмістити кінчик піпетки на неушкоджену шкіру, сильно натиснути піпетку декілька разів, щоб видавити весь вміст препарату безпосередньо на шкіру.

Втечении 48 годин після обробки тварина не слід купати. Термін дії препарату становить 1,5-2 місяці.
При корості і демодекозі обробку проводять 2-3 рази з інтервалом в 10 днів.

Протипоказання
Препарат не можна застосовувати кошенятам до 12 тижнів, а також тваринам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату.
Лікування хворих і ослаблених кішок, а також тварин масою тіла до 1 кг повинно бути обгрунтовано з урахуванням ризику і необхідності лікування.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Після обробки препаратом тварина не можна гладити і підпускати до маленьких дітей втечении 24 годин. Не допускати контакт обробленої кішки з іншими тваринами.

Використовуючи препарат, дотримуватися основних правил гігієни і безпеки при роботі з ветеринарними препаратами. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки необхідно відразу промити їх чистою проточною водою. Обробку тваринного рекомендується проводити в гумових рукавичках. Після закінчення обробки необхідно ретельно вимити руки з милом.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому темному місці, недоступному для дітей та тварин, при температурі від 0 до 30 З.
Термін придатності: 3 роки

фізико-хімічні властивості
Для кішок різної маси тіла виготовлені полімерні піпетки Мега Стоп соотетствующего обсягу:

Мега Стоп, призначення Обсяг піпетки Імідаклоприд Івермектин Кількість піпеток на 1 обробку
для кішок вагою до 4 кг 0,5 мл 50 мг 5 мг 1
для кішок вагою 4-8 кг 1,0 мл 100 мг 10 мг 1
для кішок вагою понад 8 кг Відповідна комбінація піпеток

Отзывы покупателей о ProVET Краплі Мегастоп для котів від 4 до 8кг, від зовнішніх та внутрішніх паразитів (1 піп.по 1,0мл)

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв