ProVET Краплі вушні Акаростоп для котів та собак, 10 мл

Торговая марка:ProVet
Страна производитель:Украина
Назначение:Заболевания/гигиена ушей
Форма выпуска:Капли
Возраст:Для взрослых собак
Против:
1 шт
40 грн

Препарат ефективний при отодектозі, саркоптозі, нотоедрозі, демодекозі. До складу препарату входить амітраз - акарицид групи амідинів, активний щодо саркоптоїдних кліщів (Оtodektes sрр., Рsoroptes, Notoedres cati), а також Demodex sрр. Амітраз діє контактно, порушуючи октопамінрецептори нервової системи кліщів, що викликає параліч та загибель паразитів, негативно діє на репродуктивні органи самок кліщів, зменшуючи продукування яєць та їхню життєздатність.  Протипоказання: Індивідуальна чутливість тварин до компонентів препарату. Не застосовувати вагітним та лактуючим самкам. Не застосовувати цуценятам та кошенятам віком до 2 місяців. Термін придатності: 3 роки. 

Склад: 1,0 мл препарату містить діючу речовину: амітраз — 3,0 мг, допоміжні речовини.

Спосіб застосування: При отодектозі закапують по 2-3 краплі препарату у зовнішні слухові проходи обох вух (навіть при ураженні лише одного). Попередньо слухові проходи очищають від струпів та кірок тампоном, змоченим препаратом, для повної обробки поверхні вуха, вушну раковину складають вздовж навпіл і легко масажують. Обробку проводять один раз на добу до зникнення клінічних ознак захворювання (6-8 обробок). При демодекозі, саркоптозі, нотоедрозі та псороптозі препарат наносять за допомогою ватно-марлевого тампону тонким шаром на попередньо очищені від поверхневих струпів і кірок уражені ділянки шкіри, від периферії до центру із розрахунку 0,5 мл на 1 кг маси тіла тварини. Обробку проводять 6-8 раз один раз на добу, до зникнення клінічних ознак захворювання, інтервал між обробками 2-3 доби. Додатково обробляють здорову шкіру навколо уражених ділянок, шириною не менше 1 см. Тварин з великими ділянками ураження шкіри обробляють в два прийоми з інтервалом в одну добу, наносячи препарат на уражені ділянки спочатку на одній, а потім на іншій половині тулубу тварини. Умови зберігання: Зберігати в сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 4 °С до 25 °С. 

 Протипоказання: Індивідуальна чутливість тварин до компонентів препарату. Не застосовувати вагітним та лактуючим самкам. Не застосовувати цуценятам та кошенятам віком до 2 місяців. Термін придатності: 3 роки. 

Отзывы покупателей о ProVET Краплі вушні Акаростоп для котів та собак, 10 мл

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв