ProVET Інсектостоп для дорослих собак та котів, 0,8 мл, інсектоакарицид (1 пип)

Торговая марка:ProVet
Страна производитель:Украина
Назначение:Заболевания кожи/шерсти, Широкого спектра действия
Форма выпуска:Капли
Возраст:Для взрослых собак
Против:Блох и клещей
1 шт
15 грн

ProVet Інсектостоп - ефективний інсектоакарицидної препарат нового покоління у вигляді прозорої маслянистої рідини зі специфічним запахом. Підходить для дорослих собак і кішок вагою від 4 кг. Для кошенят і цуценят, а також собак дрібних порід вагою до 3 кг застосовуються краплі Інсектостоп для цуценят і кошенят .

Препарат є сучасною формою захисту тварин від бліх, вошей, вушних (отодектозу) і іксодових кліщів. До його складу входить діюча речовина фіпроніл - гарантований захист від ектопаразитів, з додаванням рослинних екстрактів ромашки.

Після обробки препаратом блохи і кліщі гинуть відразу, а сильний відлякує ефект зберігається протягом 1,5-2 місяців.

Фармакологічні властивості

Засіб має виражену інсектоакарицидної активністю і знищує ектопаразитів на всіх стадіях розвитку. Діюча речовина - фіпроніл вражає центральну нервову систему паразитів, не впливаючи при цьому на нервову систему собак і кішок.

Фіпроніл блокує ГАМК-залежні рецептори членистоногих і створює гіпервозбужденіе нейронів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі паразитів.

Фіпроніл має контактну дію і практично не всмоктується в шкіру. Створює ефект & laquo; резервуара & raquo ;, накопичуючись в епідермісі, сальних залозах, волосяних фолікулах. Після нанесення поступово рівномірно розподіляється по тілу тварини протягом 24 годин. Виробляє тривала дія, захищаючи тварину протягом від 1,5 до 2 місяців.

Знищує ектопаразитів, які стійкі до інших інсектоакарицидної препаратів, які мають діючі речовини у вигляді фосфорорганічних сполук, карбаматів, пиретроидов.

Чи не викличе роздратування на шкірі тварини, не має мутагенної та канцерогенної дії. При повному дотриманні інструкції препарат слаботоксічен для теплокровних тварин.

Показання

Призначається собакам і кішкам всіх порід для лікування і профілактики при зараженні ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), Паразітоформнимі лісовими кліщами (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.), Вошами (Haematopinus canis, Felicola subrostratus), волосоїдів (Trichodectes canis) на всіх стадіях розвитку, коростявими і вушними кліщами (Sarcoptes canis, Otodectes cynotis) і іншими видами кліщів (Neotrombicula automnalis, Sarcoptes scabiei), а також для при зараженні паразитами Cheyletiella (& laquo; жива & raquo; лупа), що викликають негнійний дерматит.

Склад: 100 мл препарату містить діючу речовину фіпроніл (10 г), екстракт ромашки.

фізико-хімічні властивості

Упаковка: 1 полімерна ампула-крапельниця (0,8 мл)
Ампули упаковані в картонні коробки по 6 штук.

Спосіб застосування

Проти бліх, вошей, волосоїдів, хейлітіелл, іксодових і коростяних кліщів препарат наносять на шкіру в області холки, уздовж хребта одноразово. Інтервал між обробками 1,5-2 місяці.

Завдяки сучасній формі випуску - краплі Спот-Он, обробляти тварина дуже легко, навіть не маючи досвіду. Засіб дуже просто дозувати, що особливо важливо для невеликих собак і кішок. Тварина не має можливості злизувати засіб при нанесенні.

При отодектозу (вушної корості) необхідно очистити вушні раковини і зовнішній слуховий прохід тварини від поверхневих струпьев і корок, потім закапати препарат в кожне вухо за допомогою піпетки по 4-6 крапель (залежно від розмірів вушної раковини). Для більш повної обробки всієї поверхні вуха і слухового проходу вушну раковину складають вздовж навпіл і масажують її підставу. Необхідно обробити обидва вуха тварини, навіть в разі поразки кліщами тільки одного вуха. Обробку проводити 2-3 рази з інтервалом 8-10 днів.

З метою профілактики тварин обробляють кожні 1,5-2 місяці.
При корості і малофагозах обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 8-10 діб.

Не рекомендується купати тварина за 3 дні до і після обробки.

Препарат наноситься в наступних дозах:

Маса тваринного/кг

Доза препарату/мл

Кількість ампул/шт.

Собаки 4-10

0,8

1

Собаки 10-20

1,6

2

Собаки 20-40

2,4

3

Собаки & gt; 40

3,2

4

Кішки

0,8

1

Протипоказання
Не застосовувати хворим, виснаженим і ослабленим тваринам. Не можна застосовувати цуценятам і кошенятам віком до 10 тижнів. Препарат не підходить тваринам, чутливим до фіпронілом або до інших засобів, що входять до складу.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Після обробки препаратом тварина не можна гладити і підпускати до маленьких дітей до повного висихання вовняного покриву. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки необхідно відразу промити їх чистою проточною водою.
Обробку тваринного рекомендується проводити в гумових рукавичках. Після закінчення обробки необхідно ретельно вимити руки з милом.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому темному місці, недоступному для дітей та тварин, при температурі від 4 до 25 З.
Термін придатності: 3 роки

Отзывы покупателей о ProVET Інсектостоп для дорослих собак та котів, 0,8 мл, інсектоакарицид (1 пип)

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв