Vectra Felis (Вектра Феліс) Краплі на холку для кішок від бліх, від 0,6 кг (1піп) 0,9мл

Торговая марка:VECTRA FELIS
Страна производитель:Франция
Назначение:Заболевания кожи/шерсти, Широкого спектра действия
Возраст:Для всех возрастов
Форма выпуска:Капли
Против:Блох
1 шт
172 грн

Ceva VECTRA FELIS - Сєва Вектра Феліс - краплі від бліх для котів

Ceva Vectra Felis - комбінований інсектоакарицидний препарат для зовнішнього застосування, виготовлений спеціально для кішок. Ефективно захищає тварину від зараження блохами, а при їх наявності сприяє швидкому знищенню.

Сучасні діючі речовини в складі засобу мають здатність накопичуватися в верхніх шарах шкіри й волосяних цибулинах тварини практично не потрапляючи в системний кровотік і не завдають шкоди кішкам. Краплі починають діяти вже через 5 хвилин після нанесення на шкіру й знищують дорослих і статевонезрілих бліх та личинки.

Одноразова обробка тварин препаратом Vectra Felis запобігає зараженню блохами протягом 30 днів. Потім обробку засобом необхідно повторити. При сильному ураженні блохами, після обов'язкової консультації з ветеринарним лікарем, обробку можна повторити через 2 тижні.

Препарат являє собою прозорий розчин блідо-жовтого кольору.

АКТИВНІ РЕЧОВИНИ ТА ЇХ ДІЯ НА КОМАХ

 • Дінотефуран - похідний гуанідина належить до нейротоксинів класу неонікотиноїдів, діє на постсинаптичні ацетилхолінові рецептори нервової системи, викликаючи параліч і загибель ектопаразитів.
 • Піріпроксіфен - аналог ювенільного гормону, що регулює ріст і розвиток комах, в тому числі бліх. Механізм його дії полягає в порушенні нормального циклу метаморфоза комах яйце — личинка — лялечка — доросла особина. Перешкоджає повноцінному розвитку і викликає загибель комах на стадії розвитку лялечок, що призводить до скорочення популяції ектопаразитів. 
 • При зовнішньому нанесенні речовини, що входять до складу Vectra Felis, акумулюються в епідермісі, волосяних фолікулах і сальних залозах, що сприяє довготривалій контактній інсектоакарицидній та репелентній дії.
 • Препарат може застосовуватися в комплексній програмі лікування і профілактики алергічного дерматиту (FAD).

ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • Не можна застосовувати препарат кошенятам до 7 тижнів і масою тіла до 0,6 кг
 • Дорослим кішкам при індивідуальній чутливості до компонентів препарату.
 • Ослабленим, хворим і вагітним тваринам можна застосовувати препарат Vectra Felis з особливою обережністю і тільки після консультації з ветеринарним лікарем.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

 • Уникати потрапляння препарату в очі й на слизові оболонки. Не наносити препарат на вологу або пошкоджену шкіру. Не рекомендується купати тварину протягом 48 годин після обробки препаратом.
 • Якщо в приміщенні містять декількох кішок, то їх необхідно обробляти препаратом одночасно.
 • Для профілактики ураження тварин блохами необхідно утримувати місця проживання тварин в чистоті й періодично (через кожні два тижні в теплу пору року) обробляти їх інсектицидними препаратами (наприклад, Неостомозаном).

Склад: 0,9 мл препарату містять діючі речовини: дінотефуран - 423 мг, піріпрксіфен - 42,3 мг.

Дозування: одна піпетка розрахована для застосування одній тварині відповідно до рекомендованої мінімальної дози - 42,3 мг дінотефурана на 1 кг маси тіла тварини й 4,23 мг піріпроксіфену на 1 кг маси тіла тварини.

Спосіб застосування

Препарат Vectra Felis застосовують зовнішньо шляхом точкового нанесення на суху неушкоджену шкіру в недоступному для злизування тваринам місці (між лопатками). Спеціальна запатентована піпетка, що має зручний закруглений аплікатор, не пошкоджує шкіру при обробці.

 • Вийняти піпетку з упаковки
 • Тримати кришечкою догори, утримуючи піпетку пальцями нижче більшого диска
 • Другою рукою натиснути вниз на менший диск до притискання обох дисків. Таким чином проколюється захисна мембрана
 • Розділити шерсть тварини так, щоб було видно шкіру і нанести препарат, обережно стискаючи стінки піпетки
 • Для нанесення препарату тварина повинна перебувати в зручному положенні
 • Уникати потрапляння препарату на шерсть тварини

Отзывы покупателей о Vectra Felis (Вектра Феліс) Краплі на холку для кішок від бліх, від 0,6 кг (1піп) 0,9мл

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв