Versele-Laga Cavia COMPLETE корм для морських свинок, 0.5 кг

Торговая марка:Versele-Laga
Страна производитель:Бельгия
Возраст:Для всех возрвстов
Вид:Зерновая смесь
Предназначен для (порода):Морских свинок
Класс:
0.5 кг
180 грн

Харчування без турбот! Complete Cavia - повноцінний збалансований корм для морських свинок. Смачні екструдовані гранули «все-в-одному» не кришаться, з'їдаються тваринами без залишку, сприяють сточуванню зубів. Кожна гранула містить мінерали, амінокислоти і вітаміни, необхідні для здорової шерсті і активного життя морських свинок, антиоксиданти для зміцнення імунітету.

Чому варто купити корм для морських свинок Versele-Laga Cavia Complete:

 • корм у вигляді гранул «все-в-одному» повністю виключає виборчу кормову поведінку вашого вихованця;
 • спеціально розроблений для морських свинок з урахуванням потреб їх харчування;
 • високий вміст сирої клітковини (не менше 20%) важливо для оптимальної роботи травлення у травоїдних гризунів, в тому числі гарантує захист від утворення грудок шерсті в шлунку;
 • догляд за зубами: унікальний метод виробництва корму дозволяє включити до складу довгі багаті кремнієм природні волокна, це важливо для правильного сточування зубів у морських свинок, екструдовані гранули виробляють на основі сіна тимофіївки, що відрізняється високим вмістом фітолітів, а також інших корисних трав, які тварини можуть знайти в дикій природі;
 • низькокалорійні корми гарантують підтримку оптимальної ваги гризуна і збалансованість раціону;
 • склад збагачений стабілізованим вітаміном С, що життєво важливо для морських свинок, тому що вони не можуть продукувати вітамін С і отримують його тільки з кормом. Стабілізована форма вітаміну С не схильна до деградації в процесі зберігання;
 • містить комплекс вітамінів і мінералів для здоров'я шкіри і шерсті, міцного імунітету;
 • фруктоолігосахаріди (ФОС) в складі корму сприяють підтримці здорової кишкової мікрофлори;
 • оптимальне співвідношення кальцію і фосфору - запорука здоров'я сечовидільної системи гризунів;
 • лляне насіння - джерело рослинних Омега-3 жирних кислот для здоров'я шкіри і блискучої густий шерсті;
 • контроль запаху випорожнень завдяки екстракту юки Шидигера.

Повнораціонний корм для морських свинок Versele-Laga Cavia Complete розфасований з додаванням в упаковку інертного газу. Тому повітря і волога не потрапляють всередину упаковки, що забезпечує необхідну безпеку свіжого смаку, запаху і вітамінів.

Чим відрізняється корм для гризунів Versele-Laga Complete від класичних кормових сумішей?

Екструдовані гранули Versele-Laga Cavia Complete - збалансований повноцінний раціон для гризунів, який виключає дефіцит поживних речовин при годуванні. Склад розроблений на основі наукових досліджень за допомогою передових технологій обробки продуктів.

Екструзія - метод приготування кормів, при якому інгредієнти обробляються парою при високому тиску протягом короткого проміжку часу. Завдяки цій технології корм краще засвоюється гризунами. Фрукти і овочі завжди додаються в корм свіжому у вигляді, що максимально покращує смак гранул і наближає його до натурального. Крім того, висока температура пара (понад 150 градусів) гарантує загибель бактерій і збереження смакових якостей корму тривалий час.

Інгредієнти: продукти рослинного походження (7% тимофіївка і трави), фрукти (5% ягоди бузини), мінерали, насіння (2% лляне насіння), фруктоолігосахаріди - 0,3%, календула, екстракт юки Шидигера.

Добавки на 1 кг: вітамін А - 10000 МО, вітамін D3 - 1200 МО, вітамін Е - 80 мг, вітамін С - 1000 мг, залізо - 100 мг, йод - 2 мг, мідь - 10 мг, марганець - 75 мг, цинк - 70 мг, селен - 0,2 мг, антиоксиданти.

Аналіз складу: протеїн - 14%, жир - 3%, клітковина - 20%, зола - 8%, кальцій - 0,8%, фосфор - 0,6%.

Отзывы покупателей о Versele-Laga Cavia COMPLETE корм для морських свинок, 0.5 кг

Пока нет ни одного комментария. Станьте первым!
Добавить отзыв